Forside
Log ind
Øens Hold Stævne oktober 2017
Alle kampe
Fredag d. 13-10-2017
18.00
Bane 1
2x20min
Valby BK
-
Kværndrup BK
2-1
18.00
Bane 2
2x20min
Fremad Amager
-
Sanderum BK
8-1
18.00
Bane 3
2x25min
Ringe BK (U12)
-
Taastrup FC 3
3-1
18.00
Bane 4
2x20min
Holbæk B&I
-
Nyborg G&IF (U11)
3-0
18.00
Bane 5
2x20min
Vorup FB
-
Ringe BK (U11)
4-2
18.00
Bane 6
2x20min
Jerne IF
-
FA2000 1 (U11)
0-6
19.00
Bane 1
2x20min
IF Lyseng
-
BSF 1
1-3
19.00
Bane 2
2x25min
Ikast FS
-
FA2000 1 (U12)
1-5
19.00
Bane 3
2x25min
Nyborg G&IF (U12)
-
VSK Aarhus 1
2-5
19.00
Bane 4
2x25min
Tommerup BK
-
Espergærde IF 1
6-2
19.00
Bane 5
2x25min
FA2000 2 (U12)
-
Morud IF
1-5
19.00
Bane 6
2x25min
FA2000 2 (U11)
-
BSF 2
4-5
20.00
Bane 1
2x25min
Kastrup BK 1
-
Taastrup FC 2
0-4
20.00
Bane 2
2x20min
VSK Aarhus 2
-
Espergærde IF 2
9-1
20.00
Bane 3
2x25min
Kastrup BK 2
-
Assens FC
1-5
20.00
Bane 4
2x20min
Bredballe IF
-
Fremad Amager
2-3
20.00
Bane 5
2x25min
Kastrup BK 3
-
Kværndrup BK
0-2
20.00
Bane 6
2x25min
Vejgaard BK
-
Taastrup FC 1
3-3
Lørdag d. 14-10-2017
08.30
Bane 1
2x20min
Nyborg G&IF (U11)
-
Vorup FB
3-8
08.30
Bane 2
2x20min
Jerne IF
-
Fremad Amager
0-2
08.30
Bane 3
2x20min
Holbæk B&I
-
Bredballe IF
8-2
08.30
Bane 4
2x20min
IF Lyseng
-
FA2000 1 (U11)
1-7
08.30
Bane 5
2x20min
Ringe BK (U11)
-
Valby BK
4-0
08.30
Bane 6
2x25min
Kastrup BK 1
-
Ikast FS
2-5
08.30
Bane 7
2x25min
Kastrup BK 2
-
VSK Aarhus 2
1-4
09.30
Bane 1
2x25min
VSK Aarhus 1
-
FA2000 1 (U12)
0-6
09.30
Bane 2
2x25min
Tommerup BK
-
Taastrup FC 1
4-1
09.30
Bane 3
2x25min
Espergærde IF 1
-
Vejgaard BK
2-9
09.30
Bane 4
2x20min
BSF 2
-
Sanderum BK
8-4
09.30
Bane 6
2x25min
Ringe BK (U12)
-
Kastrup BK 3
3-4
10.30
Bane 1
2x25min
VSK Aarhus 2
-
Taastrup FC 2
2-6
10.30
Bane 2
2x20min
Fremad Amager
-
BSF 1
0-3
10.30
Bane 3
2x25min
Morud IF
-
Nyborg G&IF (U12)
2-2
10.30
Bane 4
2x25min
Espergærde IF 2
-
Taastrup FC 3
9-1
10.30
Bane 6
2x25min
Assens FC
-
FA2000 2 (U12)
2-4
12.00
Bane 1
2x20min
FA2000 1 (U11)
-
Nyborg G&IF (U11)
10-2
12.00
Bane 2
2x20min
Vorup FB
-
Bredballe IF
3-0
12.00
Bane 3
2x25min
Espergærde IF 1
-
Taastrup FC 1
6-3
12.00
Bane 4
2x20min
Valby BK
-
BSF 2
2-2
12.00
Bane 5
2x20min
Ringe BK (U11)
-
ledig
12.00
Bane 6
2x20min
Jerne IF
-
Holbæk B&I
1-8
13.00
Bane 1
2x25min
Vejgaard BK
-
VSK Aarhus 1
4-2
13.00
Bane 2
2x20min
IF Lyseng
-
Fremad Amager
1-4
13.00
Bane 3
2x25min
FA2000 1 (U12)
-
Tommerup BK
4-3
13.00
Bane 4
2x25min
Ikast FS
-
Taastrup FC 2
1-1
13.00
Bane 5
2x20min
FA2000 2 (U11)
-
Sanderum BK
4-1
13.00
Bane 6
2x25min
Nyborg G&IF (U12)
-
Kastrup BK 1
1-4
14.00
Bane 1
2x25min
VSK Aarhus 2
-
Taastrup FC 3
9-3
14.00
Bane 2
2x25min
FA2000 2 (U12)
-
Espergærde IF 2
4-1
14.00
Bane 3
2x25min
Ringe BK (U12)
-
Kastrup BK 2
1-13
14.00
Bane 4
2x25min
Kastrup BK 3
-
Skårup IF
2-3
14.00
Bane 5
2x20min
BSF 1
-
Nyborg G&IF (U11)
2-1
14.00
Bane 6
2x25min
Morud IF
-
Assens FC
6-5
15.00
Bane 1
2x20min
FA2000 1 (U11)
-
Ringe BK (U11)
3-1
15.00
Bane 2
2x20min
IF Lyseng
-
Holbæk B&I
3-8
15.00
Bane 3
2x20min
Jerne IF
-
Vorup FB
1-3
15.00
Bane 4
2x20min
Sanderum BK
-
Valby BK
4-2
15.00
Bane 5
2x20min
BSF 2
-
Ikast FS
1-5
15.00
Bane 6
2x20min
FA2000 2 (U11)
-
Skårup IF
4-1
16.00
Bane 1
2x20min
BSF 1
-
Bredballe IF
4-2
16.00
Bane 2
2x20min
Nyborg G&IF (U11)
-
Fremad Amager
4-10
16.00
Bane 3
2x25min
Vejgaard BK
-
Tommerup BK
5-7
16.00
Bane 4
2x25min
FA2000 1 (U12)
-
Kastrup BK 1
7-0
16.00
Bane 5
2x25min
VSK Aarhus 1
-
Assens FC
4-3
16.00
Bane 6
2x25min
Morud IF
-
VSK Aarhus 2
2-8
16.00
Bane 7
2x25min
Kastrup BK 2
-
Espergærde IF 2
8-4
17.00
Bane 1
2x25min
Nyborg G&IF (U12)
-
FA2000 2 (U12)
1-2
17.00
Bane 2
2x25min
Ringe BK (U12)
-
Taastrup FC 2
1-8
17.00
Bane 3
2x20min
Taastrup FC 3
-
Jerne IF
2-3
17.00
Bane 4
2x25min
VSK Aarhus 2
-
Espergærde IF 1
5-2
17.00
Bane 6
2x25min
Ikast FS
-
Taastrup FC 1
3-0
17.00
Bane 7
2x25min
Kastrup BK 3
-
FA2000 2 (U11)
0-3
Søndag d. 15-10-2017
09.00
Bane 1
2x20min
Nyborg G&IF (U11)
-
Valby BK
3-0
09.00
Bane 2
2x20min
Vorup FB
-
IF Lyseng
3-2
09.00
Bane 3
2x20min
Jerne IF
-
BSF 1
1-6
09.00
Bane 4
2x20min
Fremad Amager
-
Holbæk B&I
3-6
09.00
Bane 5
2x25min
FA2000 1 (U12)
-
Vejgaard BK
1-2
09.00
Bane 6
2x25min
Kastrup BK 2
-
Nyborg G&IF (U12)
4-2
10.00
Bane 1
2x25min
Ikast FS
-
Espergærde IF 1
2-3
10.00
Bane 2
2x25min
Tommerup BK
-
Kastrup BK 1
5-2
10.00
Bane 3
2x25min
Bredballe IF
-
FA2000 1 (U11)
1-4
10.00
Bane 4
2x25min
Taastrup FC 1
-
VSK Aarhus 1
3-3
10.00
Bane 5
2x25min
Kastrup BK 3
-
Verninge IF
4-1
10.00
Bane 6
2x20min
BSF 2
-
Langeskov IF
9-2
10.00
Bane 7
2x20min
Fremad Amager
-
Vorup FB
2-4
11.00
Bane 1
2x25min
Assens FC
-
Taastrup FC 3
9-1
11.00
Bane 2
2x20min
Sanderum BK
-
Langeskov IF
8-1
11.00
Bane 3
2x25min
Morud IF
-
Espergærde IF 2
11-2
11.00
Bane 4
2x25min
VSK Aarhus 2
-
FA2000 2 (U12)
4-3
11.00
Bane 5
2x25min
Taastrup FC 2
-
Vejgaard BK
0-4
11.00
Bane 6
2x20min
Ringe BK (U11)
-
FA2000 2 (U11)
2-1